• Strona Jednostek Organizacyjnych Gminy Kunów: www.kunow.pl
Osiągnięcia uczniów Gimnazjum w Kunowie

Osiągnięcia uczniów Gimnazjum w Kunowie
w roku szkolnym 2010/2011

Konkursy przedmiotowe:

1.            Dominika Małowska – laureatka VIII Wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla gimnazjum województwa świętokrzyskiego,

2.            Izabela Basa – laureatka IX Konkursu Języka Niemieckiego,

3.            Izabela Basa – udział w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów organizowanego przez PSNJN,

4.            Dorota Wojciechowska – finalistka VIII Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego.

 

1.            Magdalena Kwapisz, Dominika Małowska, Aleksandra Różalska – II etap VIII Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego,

2.            Karolina Chmielewska, Tomasz Kwapisz, Izabela Basa, Dominika Małowska – II etap VIII Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego,

3.            Izabela Basa, Dominika Małowska – II etap VIII Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego,

4.            Izabela Basa – II etap VIII Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego,

5.            Izabela Basa, Magdalena Kwapisz – II etap IX Konkursu Fizycznego,

6.            Magdalena Kwapisz, Patryk Jedlikowski, Igor Nowak, Tomasz Kwapisz – II etap IX Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego.

 

Inne o zasięgu ogólnopolskim i wojewódzkim:

1.            Iga Świercz – laureatka Centralnego Finału XVIII edycji Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę”,

2.            Iga Komar, Jakub Stelmach, Patryk Rozwadowski – VII miejsce w Finale Centralnym XXXIX Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno – Krajoznawczego PTTK,

3.            Aleksandra Różalska – finalistka konkursu „Na skrzydłach wiary i rozumu unosi się duch mojej młodości”,

4.            Mateusz Ulik, Wiktor Ulik – I miejsce w kategorii zespołowej na etapie wojewódzkim, finaliści Centralnego Finału XVIII edycji Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę”,

5.            Aneta Gierczak – II miejsce w etapie wojewódzkim za prezentację multimedialną w/w konkursu,

6.            Katarzyna Lipa – II miejsce w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego konkursu „Poznajemy Ojcowiznę”,

7.            Magdalena Kwapisz – I miejsce, Nina Klepacz i Karolina Wolecka – wyróżnienie w wojewódzkim konkursie „Rodzinne korzenie. Zostań badaczem swojej domowej historii”,

8.            Dominika Małowska – III miejsce w wojewódzkim konkursie „Mój wymarzony szklany dom. Moja Mała Ojczyzna. List do St. Żeromskiego”,

9.            Magdalena Kwapisz – III miejsce w konkursie „Moja innowacyjna szkoła”,

10.        Aneta Gierczak – V miejsce, Karolina Chmielewska, Aleksandra Giemza i Dominika Małowska – wyróżnienie w wojewódzkim konkursie „Pamiętnik Dawida Rubinowicza – reszta nie jest milczeniem”.

 

Konkursy o zasięgu powiatowym:

1.            Jakub Stelmach – I miejsce, Iga Komar – II miejsce w powiatowym IX Konkursie Wiedzy o Górach Polskich,

2.            Dorota Wojciechowska – I miejsce, Dominika Małowska – III miejsce w powiatowym konkursie historycznym „Polska Podziemna i jej bohaterowie – Jan Piwnik Ponury”,

3.            Patryk Rozwadowski – I miejsce, Aleksandra Różalska i Aleksandra Ziółkowska – II miejsce, Marta Pasternak – III miejsce w powiatowym konkursie wiedzy o regionie w ramach „Europejskich Dni Dziedzictwa 2010”,

4.            Dorota Wojciechowska – I miejsce, Dominika Małowska – III miejsce w konkursie historycznym z okazji Dnia Patrona Szkoły J. Chreptowicza (II LO),

5.            Dorota Wojciechowska – II miejsce, Przemysław Rynio i Karolina Chmielewska – wyróżnienie w konkursie w konkursie „Z Francją za pan brat” organizowanego przez I LO w Ostrowcu Św.,

6.            Marta Pasternak – III miejsce w konkursie języka angielskiego pod hasłem: „Słucham i rozumiem” – I LO w Ostrowcu Św.,

7.            Karolina Wolecka – wyróżnienie w Konkursie Piosenki Obcojęzycznej – IV LO w Ostrowcu Św.,

8.            Damian Dudeńko – I miejsce w miejsko – gminnym turnieju wiedzy pożarniczej,

9.            Hubert Chrzanowski – laureat Międzygimnazjalnego Konkursu Matematycznego klas I,

10.        Karolina Chmielewska – wyróżnienie w Międzygimnazjalnym Konkursie Matematycznym klas II.

 

Osiągnięcia w turniejach sportowych:

1.            I miejsce UKS „Lider” w Turnieju Halowej Piłki Siatkowej Dziewcząt,

2.            I miejsce UKS „Lider” w VI Środowiskowym Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kunów,

3.            III miejsce UKS „Lider” w Otwartym Turnieju Piłki Siatkowej w Bodzechowie,

4.            III miejsce UKS „Lider” w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej w Ćmielowie,

5.            II miejsce UKS „Lider” w Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Kunowie,

6.            Klaudia Lefek, Klaudia Szwajda – I miejsce w powiatowych zawodach w tenisie stołowym w Szewnie,

7.            Maciej Bugajski, Piotr Leszczyński – II miejsce w powiatowych zawodach w tenisie stołowym w Szewnie,

8.            Klaudia Szwajda – I miejsce, Klaudia Lefek – III miejsce w III Mistrzostwach Miasta i Gminy Kunów w tenisie stołowym,

9.            V miejsce drużyny w VIII Drużynowym Turnieju Tenisa Stołowego w Zespole Szkół w Kunowie.

 

Opublikowane przez: ***** ***** | Autor: Tomasz Łapa | Data wprowadzenia: 2012-09-06 21:28:17.
Data wprowadzenia: 2012-09-06 21:28:17
Autor: Tomasz Łapa
Opublikowane przez: ***** *****